.
  • Kontakt:+420 556 703 970
  • e-mail:expert@expertservis.cz
  • Hoblíkova 39, 741 01 Nový Jičín
  • Login

ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY ESZ

Naše firma se již několik let kromě oprav spotřební elektroniky zabývá montáží elektronického zabezpečení budov,objektů a vozidel.

Pro naši montáž používáme vysoce kvalitní a spolehlivé výrobky firmy Jablotron na které máme odborný certifikát.

Při montáži se používají bud drátové nebo bezdrátové komponenty.Pokud se jedná o novostavby nebo rekonstrukce objektů,je vhodnější použít drátové komponent,nižší pořizovací cena,není nutná výměna baterii atd…Pokud se chystáme zabezpečit stávající objekty kde by lišty a natahování nových drátů narušilo vzhled interiéru,doporučujeme použít bezdrátové komponenty u kterých
je naopak jednodušší instalace.(např.typ OASIS,)
Zabezpečovací systém se skládá z ustředny,čidel,vnitřní a venkovní sirény,obslužné klávesnice a popř. dodatečných modulů které nás vzdáleně informují o poplachu např. na mobilní telefon.

Každá instalace, jak drátová tak bezdrátová je vlastně originál ušitý na míru dle požadavků a potřeb zákazníka.

MONTÁŽE GSM OVLADAČE. NAPŘ. TYP GD-04 DAVID.

Tento modul umožňuje vlastním mobilním telefonem ovládat vzdáleně až 2 sítové spotřebiče,vzdálenou kontrolu a řízení teploty např. na chatě,dostávat až 4 různé zpětné informace, atd…,
V případě že vás naše nabídka oslovila, náš technik u vás zdarma provede prohlídku a navrhne nejvhodnější řešenína zabezpečení daného objektu včetně cenové nabídky.